Hizmetlerimiz

 
bakir-kablo
 

Bakır Kablo

 
Kablolarda bakır, alüminyum, plastik gibi maddeler bulunur. Eski bir teknik olarak kablolar yakılarak içerisindeki bakır ya da alüminyuma ulaşılırdı. Bu yöntem ciddi boyutlarda hem çevre hem de insan sağlığına ciddi tehdit oluşturmaktadır. Nevsan Metal çevreye duyarlı uygulamalarla atık kabloları öncelikle kablo uçlardan geçirerek kablo üzerindeki plastiği bakır ve alüminyumdan ayırarak atık kabloları ikincil hammadde olarak sanayiye sunmaktadır.
 
demir alüminyum
 

Demir Alüminyum

 
Alüminyumun geri kazanımıyla; enerji tüketiminde azalma % 95, hava kirliliğinde azalma % 90, su kirliliğinde azalma % 97, baca gazı kirletici emisyonunda azalma % 99 oranında olur ve boksit cevherinde korunmuş olur. Atık alüminyum küçük parçacıklar halinde doğranır. Daha sonra bu parçalar büyük ocaklarda eritilerek, dökme alüminyum üretilir. Bu sayede atık alüminyum, saf alüminyum ile neredeyse aynı hale gelir ve üretimde kullanılabilir.
 
paslanmaz sarı çinko
 

Paslanmaz Sarı Çinko

 
Nevsan Metal, Kağıthane’de hizmet vermektedir. Hurda demir, bakır, kablo, alüminyum, sarı, paslanmaz, krom, çinko, kurşun ve özellikle metal hurda olarak tabir ettiğimiz aşağıdaki maden hurda çeşitleri en çok satın aldığımız geri dönüştürülebilir atıklardandır. Kağıthane Paslanmaz Sarı Çinko alımı için firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 
yıkım söküm
 

Yıkım ve Söküm

 
Kağıthane Yıkım ve Söküm işleri kategorisinde en kaliteli hizmeti sunan firmamız, yıkım sonrasında çıkan hurdaları da almaktadır. İş makinelerimizle, işin uzmanı olan elemanlarla çalışan ekibimiz, kısa zamanda iş teslimi yapmaktadır.
 
hammadde plastik
 

Hammadde Plastik

 
Nevsan Metal geri dönüşüm plastik ham madde granül imalatçısı ve hurda plastik alım satımı yapan Türkiye'nin öncü firmalarından birisidir. Geri Dönüşüm Plastik ham madde tedarikçisi firmamız, müşteri odaklı ve doğaya karşı hassasiyetiyle siz değerli müşterilerimize ulaşmak en önemli hedefimizdir.
 
plastik ürünler
 

Plastik Ürünler

 
Kullanılmayan atık plastik maddelerin tekrar kullanıma sunulmasına plastik geri dönüşüm denilmektedir. Tesislerimizde hurda plastikler granül şeklinde plastik hammaddeye dönüşmektedir. Uygun fiyatlara plastik geri dönüşümü sağlanır.
 
geri dönüşüm
 

Geri Dönüşüm

 
Doğal kaynaklarımız dünya nüfusunun artması ve tüketim alışkanlıklarının değişmesi nedeni ile her geçen gün azalmaktadır. Bu nedenle malzeme tüketimini azaltmak, değerlendirilebilir nitelikli atıkları geri dönüştürmek sureti ile doğal kaynaklarımızı verimli kullanmak zorundayız, geri dönüşüm doğal kaynaklarımızın korunması ve verimli kullanılması için son derece önemli bir işlemdir. Örneğin; kağıdın geri dönüşümü ile ormanlarda ağaçların daha az kesilmesini sağlamış oluruz. Benzer şekilde plastik atıklarının geri dönüşümü ile petrolden tasarruf sağlanabilir. Doğamızı yarınlara ve çocuklarımıza bırakabilmek için işimizin değerini biliyoruz.
 
hurda
 

Hurdacılık Hizmetleri

 
Firmamızın hizmetlerinden yararlanırken bu tür sorunlarla karşılaşmazsınız. Hurdalarınız, gerçek fiyatı ile alınır. Böylece hiçbir zaman zarara uğramazsınız. Firmamız konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile iletişime geçerek hurdalarınız ile ilgili gerçek bilgileri alarak hurdalarınızın değerlendirilmesine imkan tanıyabilirsiniz. Kağıthane hurda metal alımı için firmamızı tercih ederek en sağlıklı ve doğru şekilde hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz
 
yemekhane ekipmanları
 

İkinci El Yemekhane Ekipmanları